O chalupě

CHATA ŠUMĚNKA

Celkem chalupa ubytuje až 45 osob!

do 45 OSOB

34 900 Kč / TÝDEN

Wi-Fi

Až pro 20 aut

Houžná 39, Lenora

+420 704 265 056

V blízkosti hraničního přechodu Strážný v krásném koutě Šumavy u obce Lenora a kousek od panenské Vltavy je naše chata Šuměnka ideálním místem pro únik z města. Chalupa má své kouzlo v zimním i letním období, navazuje na cyklistické i běžkařské trasy, které vedou na místa jako Stožec, Boubín, Jezerní slatě a mnoho krás Šumavy jak na straně české republiky, tak na Německé straně. V zimě můžete využít také nedaleký lyžařský areál Mitterdorf nebo pár kilometrů vzdálený Kubova Huť.

Chalupa Šuměnka, na Šumavě, Vám nabízí možnost pronájmu retro chalupy s deseti pokoji a kapacitou až pro 45 osob za cenu již od 18 900 Kč. Nabízíme Vám pronájem chalupy na týden, případně na víkendový pronájem. Luxusní chalupa je vhodná pro rodiny s dětmi, kterým nabídne krásnou společenskou místnost, která tvoří krásný prostor pro příjemné posezení nebo party.

Chalupu ŠUMĚNKA je možné využít i pro svatby, rodinné oslavy, společenské sešlosti, teambuilding, školní srazy, sportovní soustředění s možností využití sportovního náčiní, které je součástí chalupy.

Chalupa Šuměnka má vlastní parkoviště až pro 20 aut které je hlídané 24h kamerovým systemém.

O chalupě

Celkem chata ubytuje až 45 osob, ale doporučujeme 10 rodin.

Přízemí:

Chalupa má dvě společenské místnosti – velká společenská místnost s kachlovými kamny, hracím stolním fotbálkem, barem s možností pronájmu chlazení na pivo a velkou televizí. Druhá společenská místnost nabízí posezení u krbu s možností saunování, plus využití koupacího sudu s možností perliček.

Velká prostorná kuchyně se stolem pro přípravu jídla a 5 velké lednice a samostatný mrazák. Kuchyně je plně vybavená nejen nádobím, ale i všemi spotřebiči včetně mikrovlnky a rychlovarné konvice.

Dovolená s dětmi tedy nebude žádný problém.
Zahrada nabízí ohniště s posezením, lehátka a dětské hřiště s pískovištěm.
Nejbližší supermarket je od chaty vzdálený 6 km v obci Lenora a nejbližší vlek 10 km.

Chalupa má další dvě patra, ve kterých je celkem 10 pokojů.


ZOBRAZIT POKOJE